ÚDRŽBA FASÁD

 

Komu by se líbil dům se špinavou popraskanou fasádou? Určitě nikomu. Nabízíme čištění fasád, mytí fasád, opravu prasklin či nátěry fasád. Se vším si hravě poradí naši specializovaní zaměstnanci.

Fasády mohou být znečištěné od různých řas, mechů, hub, plísní, prachu, sazí z komínů či od smogu. Našim cílem je vyčistit fasádu hloubkově a tím zajistit fasádě nejen pěkný vzhled, ale i  delší životnost. Používáme výhradně čistící prostředky, které jsou šetrné k životnímu prostředí.

V první fázi samotného čištění se na fasádu nanese vhodný čistící prostředek, který se nechá zaschnout a poté se tlakovou vodou omyje. Je nutné o fasádu pravidelně dbát a starat se o ni, jedině tak zamezíte nevratnému poškození či znečistění. 

Ve druhé fázi se zjistí, zda jsou na fasádě nějaké praskliny. Pokud jsou menšího rozsahu, opravují se pomocí fasádního nátěru. Jsou-li rozsahu většího, je zapotřebí použití tmelu. Po opravení a následném odmaštění povrchu je zapotřebí nanést penetrační vrstvu, která zajistí dobrou přilnavost vrchního nátěru. 

Třetí fází je nátěr fasády novou barvou. Před tím je však vhodné použít penetraci, která se používá dle typu fasády.

Ve čtvrté a poslední fázi se nanáší ochranný nástřik nanoimpregnací. Více se dočtete v sekci Nano impregnace fasád.

 

Je jen na Vás, kolik fází z údržby fasád budete chtít udělat.

 

Údržba fasád Údržba fasád